[metaslider id=510]
سبقت پلاس چیست

گلچین تست های جدید و ترکیبی و دشوار و دام های آموزشی که از بین ۱۰۰ آزمون آزمایشی سال های گذشته جدا شده اند . سبقت پلاس برای زدن درصد های بالای ۷۰ ریاضی ضروری است .

3070 چیست

کلاس و کتاب جمع بندی ۳۰۷۰ ریاضی تجربی برای اولین بار در کشور در سال ۸۵ توسط دپارتمان شاکریان ارائه شد . بعد از بررسی های علمی به این نتیجه رسیدیم که بیش از ۷۰ درصد تستهای کنکور در ریاضی تجربی از ۳۰ درصد مطالبانتخاب می شوند. بنابراین می توان با صرف زمان کم حجم زیادی از مطالب را یاد گرفت. با توجه به اینکه اکثر دانش آموزان رشته تجربی فرصت کافی برای مطالعه کل ریاضی را ندارند ، این پکیج ( کلاس و کتاب جمع بندی۳۰۷۰) با استقبال گسترده دانش آموزان در سال های اخیر روبه رو شده است. پس از استقبال بی نظیر و نتیجه خوب دانش آموزان در کلاس های جمع بندی کنکور ۹۵، پکیج تصویری دوره جمع بندی ۳۰۷۰ آماده گردیده است تا در اختیار تمام دانش آموزان کشور قرار گیرد .

چشم انداز سبقت برتر

موسسه انتشاراتی ‌آموزشی  و مرکز نوآوری سبقت برتر در سال 93 توسط جناب آقای مهندس مهدی شاکریان ( استاد ریاضی کنکور ) و جناب آقای مرتضی محمدی ( استاد شیمی کنکور )و سرکار خانم مهناز کلنگی خواه ‌تاسیس شد . هدف اصلی این مجموعه گسترش نوآوری های آموزشی در قالب کتاب ، همایش ، دی وی دی و … میباشد . این مجموعه در نظر دارد تا سال 1399 بزرگ ترین موسسه آموزشی شرق کشور شود . یکی از اهداف اصلی مجموعه سبقت برتر اینست که تا سال 1399 خدمات خود را به بیش از 50 هزار دانش آموز در مشهد و سراسر کشور ارائه دهد و بتواند بیش از هفت هزار دانش آموز را بورسیه رایگان کند . مجموعه سبقت در نظر دارد در چشم انداز 5 ساله بیش از 75 درصد رتبه های زیر 1000 کنکور را در مشهد پوشش دهد . تمام این اهداف به لطف خدا و با همکاری اساتید برجسته و  نیروهای متخصص سبقت میسر خواهد شد .

ارتباط با ما

تماس با ما

انتشارات سبقت برتر – دپارتمان تخصصی ریاضی تجربی شاکریان

دفتر مرکزی خراسان : ابتدای هاشمیه ۲۸  ساعت کاری ۹ تا ۱۶

روابط عمومی : ۳۸۸۴۸۴۰۰

مدیر اجرایی :۰۹۳۵۰۶۲۱۰۰۶

دانلود اپلیکیشن موبایل اندروید در همین سایت و سایت بازار موجود است

تلگرام مهدی شاکریان :www.telegram.me/mehdishakerian

کانال تلگرام بانک جزوه :www.telegram.me/sebghatketab

کانال اطلاع رسانی تلگرام:www.telegeram.me/sebghatebartar

مشاهده نمونه فیلم های تصویری :www.aparat.com/sebghatebartar

اینستاگرام :   http://www.instagram.com/sebghatebartar

ایمیل : sebghat.pub@gmail.com